-

Gözden kaçırmayın

Valimiz Hüseyin Aksoy, Şehit Polis Memuru Fatih Dalgıç'ın Anma Programına KatıldıValimiz Hüseyin Aksoy, Şehit Polis Memuru Fatih Dalgıç'ın Anma Programına Katıldı

Kaymakamımız Kemal Duru, Isparta-Eğirdir karayolu üzerinde yaşanan trafik kazası sonucu görevi başındayken şehit düşen Afyonkarahisar Sandıklı nüfusuna kayıtlı hemşehrimiz Polis Memuru Yonuz Turan'ın Alacamii köyünde gerçekleştirilen cenaze törenine katıldı. Şehit Turan, vatan ve millet için gösterdiği kahramanlıkla tüm Türkiye'nin takdirini kazanmış bir kahramandır.

Şehitimizin cenaze töreni, Alacamii köyü mezarlığında düzenlendi. Cenaze namazı öncesi helallik alınırken, gözyaşları sel oldu. Şehit Turan, dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

Bu acı kaybın ardından, şehidimizin ailesi, yakınları ve sevenleri büyük bir üzüntü içerisindedir. Rüzgar gibi genç yaşta aramızdan ayrılan şehidimize Allah'tan rahmet diliyor, ailesine ve tüm milletimize sabır ve metanet diliyoruz. Şehit Turan, vatan uğruna canını feda eden kahramanlardan biridir.