-

Gözden kaçırmayın

Kaymakamımız Sn. Sadettin YÜCEL, Geri Dönüşüm ve Resim Sergisi'ne KatıldıKaymakamımız Sn. Sadettin YÜCEL, Geri Dönüşüm ve Resim Sergisi'ne Katıldı

İnönü Kaymakam Vekili Tolga Ustaoğlu ve Seyitgazi Kaymakam Vekili Yeşim Altın, İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen dil eğitimi ve yurt dışı programına katılmak üzere Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy'a veda ziyaretinde bulundu.

İçişleri Bakanlığının hazırladığı bu program kapsamında, İnönü Kaymakam Vekili Tolga Ustaoğlu ve Seyitgazi Kaymakam Vekili Yeşim Altın, dil eğitimi almak ve yurt dışında görev yapma deneyimi kazanmak için yola çıkacak. Bu program, bürokratik kadroların uluslararası ilişkilerde daha etkin olmalarını ve dil becerilerini geliştirmelerini sağlamayı hedefliyor.

Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy, İnönü Kaymakam Vekili Tolga Ustaoğlu ve Seyitgazi Kaymakam Vekili Yeşim Altın'ın veda ziyaretine eşlik ederek, kendilerine iyi dileklerini iletti. Valimiz, programın kendilerine yeni ufuklar açacağını ve deneyimlerini geliştireceklerini belirtti.